COMPETITION FINALISTS
 
|
GENTS INDIVIDUALS |   | LADIES INDVIDUALS |
Winner: Mick Brooks (Walton Social Club) |   | Winner: Karen O'Connor (Peg Legs) |
|
---|
Runner Up: Dave Farrington (Claremont) |   | Runner Up: Jan Hardman (Peg Legs) |
|
---|
Semi Finalist: Dave Hughes (Walton Social Club) |   | Semi Finalist: Dawn Forrestal (Newstead) |
|
---|
Semi Finalist: Joe Palfreyman (Claremont) |   | Semi Finalist: Viv Cullimore (Peg Legs) |
|
---|
 
|
GENTS PAIRS |   | LADIES PAIRS |
Winners: Mark Rice/Gary Watts (Claremont) |   | Winners: Joyce Brown/Jan Hardman (Peg Legs) |
|
---|
Runners Up: Mick Brooks/Dave Hughes (Walton Social Club) |   | Runners Up: Sue Cocklin/Helen Moran (Fogherty's) |
|
---|
Semi Finalist: Dave Farrington/Joe Palfreyman (Claremont) |   | Semi Finalist: Val Robinson/Trish Ryan (Foghertys) |
|
---|
Semi Finalist: Ian Lang Snr/Ian Lang Jnr (Anglesea) |   | Semi Finalist: J Manley/A Wild (Derby Deys) |
|
---|
 
|
GENTS PRESIDENTS CUP |   | LADIES KNOCK-OUT CUP |
Winners:Claremont |   | Winners: Peg Legs |
|
---|
Runners Up:Walton Social Club |   | Runners Up: Picton Road |
|
---|
Semi-Finalist: Cuffs |   | Semi-Finalist: Newstead |
|
---|
Semi-Finalist: Ship and Mitre "B" |   | Semi-Finalist: Barley Mow |
|
---|
 
|
GENTS FIVE-A-SIDE |   | LADIES FIVE-A-SIDE |
Winners: Claremont "B" |   | Winners: Peg Legs |
|
---|
Runners Up: Newstead "A" |   | Runners Up: Newstead "A" |
|
---|
Semi Finalist: St Teresa's |   | Semi-Finalist: Foghertys "A" |
|
---|
Semi Finalist: Ship & Mitre "B" |   | Semi-Finalist: Foghertys "B" |
|
---|
 
|
LADIES CHARLIE FROST |   | MIXED PAIRS |
Winner: Mary McGovern (Peg Legs) |   | Winners: Jan Hardman/Mick Brooks (Peg Legs) |
|
---|
Runner-Up: Madge Wild (Derby Deys) |   | Runners Up: Mandy Segar/Brian Clarke (Newstead) |
|
---|
Semi Finalist: Rhona Frith (Barley Mow) |   | Semi-Finalist: Mary McGovern/Phil Brooks (Peg Legs) |
|
---|
Semi-Finalist: Laura Riding (Picton Road) |   | Semi-Finalist: Sandy Gibson/Joe Palfreyman (Peg Legs) |
|
---|
Qtr-Finalist: Jackie Sheldon (Newstead) |   |   |
|
---|
Qtr-Finalist: (Fogherty's) |   |   |
|
---|
  |   |   |
|
---|
  |   |   |
|
---|
 
|
GENTS SECRETARIES |   | LADIES SECRETARIES |
Winner: Paul Azzopardi (Claremont) |   | Winner: Rhona Frith (Barley Mow) |
|
---|
Runner Up: Dave McCabe (Anglesea) |   | Runner Up: Karen Baker (Derby Deys) |
|
---|
Semi Finalist: Rob Gerrard (Newstead "A") |   | Semi Finalist: Lena Arthur (Newstead) |
|
---|
Semi Finalist: Allan Young (Village) |   | Semi Finalist: Dot Davenport (Picton Road) |
|
---|
Qtr Finalist: Steve Dobby (Ship & Mitre "B") |   | Qtr Finalist: Sandy Gibson (Peg Legs) |
|
---|
Qtr Finalist: John Killey (St Cecelia's) |   | Qtr Finalist: Val Robinson (Fogherty's) |
|
---|
Qtr Finalist: Brian Clarke (Newstead "B") |   |   |
|
---|
Qtr Finalist: Stephen Bunting Snr (St Agnes) |   |   |
|
---|
  |   |   |
|
---|
Last updated Thursday 20/06/2013 - 13:00